Polityka prywatności Aplikacji Mobilnych

Polityka prywatności Aplikacji Mobilnych - cel
Niniejsza polityka prywatności zawiera informacje dla osób korzystających z Aplikacji Mobilnych i dotyczy przede wszystkim danych, które mogą być zbierane przez Usługodawcę (zwanego też Administratorem) za pomocą Aplikacji oraz sposobu i celu ich przetwarzania i wykorzystywania. Niniejsza Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów, ani aplikacji mobilnych podmiotów innych niż Administrator, których dane kontaktowe lub linki widnieją podczas korzystania z aplikacji mobilnej.
 
Obowiązywanie Polityki Prywatności Aplikacji mobilnej
Korzystając w jakikolwiek sposób z Aplikacji mobilnej, Użytkownik akceptuje zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności Aplikacji mobilnej.
 
Zasada ogólna
Aplikacja bez zgody jej użytkownika nie pozyskuje danych osobowych, a wyłącznie dane nieposiadające takiego charakteru, w szczególności dane demograficzne i dane dotyczące użytkowania Aplikacji mobilnej. Pozyskiwanie danych odbywa się, w zależności od rodzaju danych, z inicjatywy użytkownika Aplikacji lub automatycznie. Pozyskiwane dane nie identyfikują osoby Użytkownika/Użytkownika Indywidualnego ani nie pozwalają na taką identyfikację.
 
Dane zbierane automatycznie
Podczas korzystania z Aplikacji mobilnej automatycznie zbierane są dane demograficzne, statystyki użycia Aplikacji, itp., dane te nie są danymi osobowymi i nie pozwalają na jednoznaczne zidentyfikowanie Użytkownika. W celu poprawy jakości świadczonych usług, Administrator korzysta również z systemów do monitorowanie błędów Aplikacji, aby, w przypadku wystąpienia błędu Aplikacji, możliwe było automatyczne zebranie informacji dotyczącej błędu Aplikacji. W takiej sytuacji możliwe jest pozyskanie informacji w szczególności o stanie Urządzenia w momencie wystąpienia błędu, identyfikacji Urządzenia, oraz o fizycznej lokalizacji Urządzenia w chwili wystąpienia błędu. Dane te nie będą miały charakteru danych osobowych. Dodatkowo, w celu nawiązania kontaktu w przypadku wystąpienia błędu Aplikacji, Administrator może poprosić użytkownika Urządzenia o podanie adresu e-mail.
 
Wykorzystywanie danych
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników Aplikacji mobilnej lub też do zbierania danych demograficznych o użytkownikach Aplikacji, jak również celem udostępnienia określonych funkcjonalności.
 
Zmiany Polityki Prywatności Aplikacji Mobilnej
Administrator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszej Polityki Prywatności Aplikacji Mobilnej poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności Aplikacji Mobilnej na swojej stronie internetowej.

Kontakt z nami

Na wszelkie zapytania jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

KT-SOFT S.C.
43-410 Zebrzydowice
ul. Dworcowa 13

NIP: 548-254-13-39
REGON: 240757970

KT-Soft S.C. jest firmą informatyczną specjalizującą się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Prowadzimy działalność w zakresie produkcji dedykowanego oprogramowania, świadczymy usługi wdrożeniowe, konsultacje oraz obsługę informatyczną firm. Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Jako spółka działamy od roku 2007.

Sekretariat:
Tel: +48 32 720 64 91
Email: ktsoft (@) ktsoft.pl
Dział handlowy:
Tel: +48 32 720 64 91
Tel: +48 667 161 880
Wsparcie techniczne:
Tel: +48 32 720 64 92

Śledź nas w mediach społecznościowych

© 2020 KT-Soft
Wszelkie prawa zastrzeżone.